Hlavní nabídka
Nabídka

Patník půlkulatá hlava

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Neutrální půlkruhový tvar, který vyzařuje pevnost, činí tento sloupek vyrobený z recyklovaného plastu vhodným organizačním faktorem v mnoha prostředích - od tichého městského parku až po pulzující centrum města.

3500050-Patník šedý bez reflektoru ø15 x 150 cm, 14,0 kg : 1 067,00 Kč

3500051-Patník hnědý bez reflektoru ø15 x 150 cm, 14,0 kg : 1 057,50 Kč

3500052-Patník šedý s reflektorem ø15 x 150 cm, 14,0 kg : 1 179,50 Kč

3500053-Patník hnědý s reflektorem ø15 x 150 cm, 14,0 kg : 1 268,00 Kč

Výhody:

- vyrobeno z odolného recyklovaného plastu

- 1,5 m - dostatečná délka pro zalití do betonu

- červeno a bílý reflexní pás o šířce 1,5 cm zajišťuje dobrou viditelnost i ve tmě

- lehčí než běžné betonové silniční sloupky

- ideální pro moderní městské prostředí

Blokované přechody pro chodce a cyklostezky, improvizované parkovací místa a pod. – jevy, se kterými se v provozu setkáváte znovu a znovu. Patníky vyrobené z recyklovaného plastu účinně pomáhají usměrňovat silniční provoz. Sloupek vyrobený z recyklovaného plastu působí sebevědomě v jakémkoli prostředí. Materiálové vlastnosti plastového sloupku zároveň vytváří dlouhotrvající recyklovaný výrobek, který splňuje požadavky moderního světa a odpovídající vlivy prostředí.

Termín dodání, dle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezóně až 8 a více týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací