Hlavní nabídka
Nabídka

Dlaždice

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Obklady DLAŽDICE pomáhají dotvořit vzhled každého interiéru. Jsou tím, co na první pohled udává styl Vaší koupelny, kuchyně nebo jakékoliv pokoje. Musí mezi sebou vzájemně ladit, ale hlavně se Vám musí líbit. Nechcete platit příliš mnoho za obklady? Na našich stránkách naleznete širokou škálu obkladů v mnoha barvách.

  • Obklady GRACE stěnu izolují a vzhledově oživí (šikovně nimi můžeme zakrýt případné praskliny, nerovnosti). Jejich montáž nevyžaduje ve většině případů stavební úpravy. Na frekventovaných místech pak ochrání omítku před poškrábáním i setřením.
Acernis
  • Dekorační panely Grace 3D obkladový omyvatelný panel PVC, 3D obkladový omyvatelný panel PVC Rhodos (480×960mm) minimální množství k odběru 10ks krásné provedení do každého detailu. Nerozeznatelné od klasického obkladu. Jedná se o plastový 0,3mm tlustý 3D panel
Alpine Garden
Arabian Night
Arabica
Babylon
Beige Tile
Black Unit
Blooming Acacia
Cream Nude
Delicate Silk
East Stained Glass Window
Good Morning
White Tile
White Shell
White, Beige Seam
White,White Seam
White,Black Seam
White,Pink Seam
Tea
Espresso
Faipari
Purple Tile
Gzhel Tile
Hydrangea
Bread House
Spring Tunes
Caucasus
Coffe Beans
Cosmos
Flowers
Marokko
Marble Fusion
Mashrabiya
Meander
Mint
Mint Painting
Blue Marble
Marble Brown
Mood
Monstera Grace
New Age
Olive Branches
Omela
Pearl
Pearl Green
Rhodes
Rose Gerberas
Greek
Sakura
Sand Coast
Summer Fresh
Art Nouveau
North Pole
Siberia
Freshness
Lilac
Takawori
Tropics
Vincento
Wine Cellar
Winter Garden
White Unit
Lepidlo GRACE GLUE
Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací