Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové palubky ASTEZA

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Pevný a odolný plastový foliovaný obklad ASTEZA je určen především k obložení fasád, podhledů nebo podbití krovu a střešních konstrukcí. Tento plastový obklad je vysoce kvalitní a ve spojení s luxusním vzhledem nabízí řešení i pro nejnáročnější zákazníky. Obklad ASTEZA se vyznačuje vysokou tuhostí a pevností a v kombinaci s vícenásobnými UV filtry je extrémně odolný. Díky technickým vlastnostem jsou tyto vnější obklady velmi odolné vůči nárazům. Odolnost vůči povětrnostním vlivům, korozi i plísním je kombinována s nízkou hmotností. Tyto plastové obklady jsou certifikovány jako zdravotně nezávadné. Lze objednávat pouze v násobcích 6 mb. Lze objednat minimálně 6 mb.

 

Dekory KLASIK:

Cena s DPH - 137,05 Kč/bm (830,60 Kč/m²)

ZLATÝ DUB 

 

ANTRACITOVÁ ŠEDÁ

OŘECH


TMAVÝ DUB

Dekory WOODEC:

Cena s DPH - 146,86 Kč/bm (890,00 Kč/m²)

OAK ALPINE

 

OAK MALT

OAK CONCRETE

WINCHESTER

Dekory STANDARD:

Cena s DPH - 141,96 Kč/bm (860,30 Kč/m²)

ČERNÁ TŘEŠEŇ

TŘEŠEŇ AMARETO

SAPELI

PŘÍRODNÍ DUB

OŘECH BALSAMICO

RŮŽOVÁ BŘÍZA

MACORÉ 

DOUGLASKA

OREGON

HNĚDÝ PALISANDR

HORSKÁ BOROVICE

 

FÓLIE EXTRA

ROZMĚRY:

šířka - 16,5 cm

tloušťka - 1 cm

délka - 300 cm, 600 cm

hmotnost 1 ks palubky 6 mb - 3,05 kg

 

Na obložení 1 m² plochy spotřebujete 6,06 mb palubky. Z jedné palubky dlouhé 6 mb obložíte 0,99 m², z palubky dlouhé 3 mb obložíte 0,495 m².

Přednosti palubek  ASTEZA jsou :

  • Kompletní systém pro obložení všech ploch fasády (svislých, šikmých, vodorovných, ostění).
  • Ideální pro obklady střešních podhledů, okapů, říms nebo vikýřů. Obklady nevyžadují žádnou dodatečnou údržbu a v porovnání se dřevem nezatěžují konstrukci.
  • Při opravách starých fasád, ale i u novostaveb, je ideální jako fasádní obklad při dodatečném zateplování stěn, zejména při požadavku na provedení odvětrávané fasády (ZATEPLOVACÍ ODVĚTRÁVANÝ SYSTÉM).
  • Nepřekonatelný při řešení vlhkosti zdiva – zvláště vhodný na odvětrávané sokly a úpravu sklepních prostor.
  • Systém lze použít i pro obložení interiérů.
  • Snadná a rychlá montáž, trvanlivost, odolnost vůči mrazu i UV záření, minimální údržba, vysoká kvalita - to jsou vlastnosti pro které stále více stavebníků volí tyto produkty.
  • Využitím plastových obkladů ASTEZA šetříte energii na vytápění a tím i životní prostředí.
    Tyto palubky jsou 100% recyklovatelné.

Montáž:
Při použití na plochách, které jsou vystaveny přímému slunečnímu záření je nezbytné dbát na správnou dilataci, tj. nevsuvat profily moc do sebe, nechat několikamilimetrová vůli.
Na uchycení používejte nastřelovací sponky o velikosti minimálně 14 mm nebo montážní úchytky (montážní klipy), které obklad přichytí mimo její plochu a umožní obkladu "jezdit" a tím dilatovat. Na přichycení úchytek použijte hřebíček. Je nutné dodržet rozteč roštu maximálně 300 mm!
Tyto plastové obklady jsou certifikovány jako zdravotně nezávadné. Neobsahují škodlivé těžké kovy. Jako příslušenství je k obkladům dodáváno několik typů doplňujících profilů, které Vám pomohou doladit obkládanou plochu podle Vašich představ.
Všechny komponenty těchto obkladů jsou perfektně sladěny a vytvářejí efektní vzhled.                                                                           

UPOZORNĚNÍ: Plastové palubky i doplňkové profily vždy skladujte ve stínu, v suchu, na pevném a rovném podkladu. Za horkého počasí (teplota nad 26° C) je nutno při skladování plastové obaly rozřezat tak, aby palubky i profily větraly. Nikdy nenechávejte palubky ani profily ležet na přímém slunci, mohlo by dojít k jejich deformaci!

Tolerance výrobních rozměrů +- 1%

Příslušenství k obkladům

Ukončovací profil P509

Slouží pro ukončení palubek po obvodu obkládané plochy (má tvar písmene U). Délka jednoho profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,33 kg.

Na lícové straně je potažený stejnou dekorativní fólií, jako palubka.

Dekory KLASIK : cena s DPH - 264,-Kč/ks.

Dekory STANDARD : cena s DPH - 276,-Kč/ks.

Dekory WOODEC : cena s DPH - 294,- Kč/ks.

  

Spojovací profil P510

Slouží k podélnému napojení palubek v obkladané ploše, vytváří prúběžný spoj (má tvar písmene H). Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,69 kg.  

Na lícové straně je potažený stejnou dekorativní fólií, jako palubka.                         

Dekory KLASIK : cena s DPH - 294,-Kč/ks.

Dekory STANDARD : cena s DPH - 306,-Kč/ks.

Dekory WOODEC : cena s DPH - 324,- Kč/ks.

 

   

Univerzální profil flexibilní P511

Slouží k podélnému napojení palubek v ploše, vytváří průběžný spoj dvou ploch pod různým uhlem (obkládané plochy nemusí svírat pravý úhel). Obvykle se používá k vytvoření koutu. Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,71 kg. Na lícové straně je potažený stejnou dekorativní fólií, jako palubka.

Dekory KLASIK : cena s DPH - 306,-Kč/ks.

Dekory STANDARD : cena s DPH - 318,-Kč/ks.

Dekory WOODEC : cena s DPH - 336,- Kč/ks.

   

Vnější rohový profil P517

Slouží pro napojení dvou obkládaných ploch pod pravým úhlem, vytváří pravoúhlý roh. Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,62 kg.

Na lícové straně je potažený stejnou dekorativní fólií, jako palubka.

Dekory KLASIK : cena s DPH - 306,-Kč/ks.

Dekory STANDARD : cena s DPH - 318,-Kč/ks.

Dekory WOODEC : cena s DPH - 336,- Kč/ks.

                                                 

Montážní sponka P872 - pozink. plech

Profesionální montážní úchyt z pozinkovaného plechu pro přichycení plastových palubek na podkladní rošt. 1 balenie = 100 ks. Váha 1 ks balení je 0,15 kg.

Cena s DPH - 60,- Kč/bal.

 

Foto realizace našich zákazníků


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací