Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové palubky ASTEZA

Plastové palubky ASTEZA jsou určeny především na obložení fasád, podhledů nebo podbití krovu a střešních konstrukcí.
Tento plastový obklad je vysoce kvalitní a ve spojení s luxusním vzhledem, nabízí řešení i pro nejnáročnější zákazníky. Palubky ASTEZA se vyznačují vysokou tuhostí a pevností a v kombinaci s vícenásobnými UV filtry sú extrémně odolné.
Díky technickým vlastnostem jsou tyto venkovní obklady velmi odolné vůči nárazům. Odolnost vůči povětrnostním vlivům, korozi i plísním je kombinována s nízkou hmotností. Tyto plastové obklady jsou certifikovány jako zdravotně nezávadné.

 

Rozměry a ceny doplňkových profilů palubek ASTEZA najdete TU:

Dekory KLASIK:

        Cena s DPH - 121,78 Kč/bm, 738,00 Kč/m²

   

         ČERNÁ TŘEŠEŇ                    ZLATÝ DUB                ANTRACITOVÁ ŠEDÁ

   

               OŘECH                     TŘEŠEŇ AMARETO                   TMAVÝ DUB

Dekory STANDARD:

       Cena s DPH - 126,72 Kč/bm, 768,00 Kč/m²

 

          PŘÍRODNÍ DUB            OŘECH BALSAMICO              RŮŽOVÁ BŘÍZA

 

              MACORÉ                           OREGON                    HNĚDÝ PALISANDR

    

     HORSKÁ BOROVICE            WINCHESTER                     FÓLIE EXTRA

Dekory WOODEC:

Cena s DPH - 131,68 Kč/bm, 798,00 Kč/m²

   

     Sheffield Oak Alpine               Turner Oak Malt                Sheffield Oak Concrete

  

Přednosti palubek  ASTEZA jsou :

  • Kompletní systém pro obložení všech ploch fasády (svislých, šikmých, vodorovných, ostění).
  • Ideální pro obklady střešních podhledů, okapů, říms nebo vikýřů. Obklady nevyžadují žádnou dodatečnou údržbu a v porovnání se dřevem nezatěžují konstrukci.
  • Při opravách starých fasád, ale i u novostaveb, je ideální jako fasádní obklad při dodatečném zateplování stěn, zejména při požadavku na provedení odvětrávané fasády (ZATEPLOVACÍ ODVĚTRÁVANÝ SYSTÉM).
  • Nepřekonatelný při řešení vlhkosti zdiva – zvláště vhodný na odvětrávané sokly a úpravu sklepních prostor.
  • Systém lze použít i pro obložení interiérů.
  • Snadná a rychlá montáž, trvanlivost, odolnost vůči mrazu i UV záření, minimální údržba, vysoká kvalita - to jsou vlastnosti pro které stále více stavebníků volí tyto produkty.
  • Využitím plastových obkladů ASTEZA šetříte energii na vytápění a tím i životní prostředí.
    Tyto palubky jsou 100% recyklovatelné.

Montáž:
Při použití na plochách, které jsou vystaveny přímému slunečnímu záření je nezbytné dbát na správnou dilataci, tj. nevsuvat profily moc do sebe, nechat několikamilimetrová vůli.
Na uchycení používejte nastřelovací sponky o velikosti minimálně 14 mm nebo montážní úchytky (montážní klipy), které obklad přichytí mimo její plochu a umožní obkladu "jezdit" a tím dilatovat. Na přichycení úchytek použijte hřebíček. Je nutné dodržet rozteč roštu maximálně 300 mm!
Tyto plastové obklady jsou certifikovány jako zdravotně nezávadné. Neobsahují škodlivé těžké kovy. Jako příslušenství je k obkladům dodáváno několik typů doplňujících profilů, které Vám pomohou doladit obkládanou plochu podle Vašich představ.
Všechny komponenty těchto obkladů jsou perfektně sladěny a vytvářejí efektní vzhled.

                                  Foto realizace našeho zákazníka

 

 

Plastové palubky ASTEZA jsou palubky s přiznanou drážkou, potažené Renolit fólií s dekorem dřeva. Plastové obklady ASTEZA dodáváme až v 6 m délkách. Plastové lamely mají skladebnou šířku 165 mm, tloušťka je 10 mm. 1 ks obkladu odpovídá 0,99 m2. Jeden balíček obsahuje 5 lamel, což je 4.95 m2 obkladu

(uvedené barevné vzorky jsou pouze v náhledové kvalitě a jejich barevné podání je ovlivněné nastavením vašeho monitoru, mohou se tedy mírně lišit od skutečné barvy výrobku.)                                                                                 

UPOZORNĚNÍ: Plastové palubky i doplňkové profily vždy skladujte ve stínu, v suchu, na pevném a rovném podkladu. Za horkého počasí (teplota nad 26 ° C) je nutno při skladování plastové obaly rozřezat tak, aby palubky i profily větraly. Nikdy nenechávejte palubky ani profily ležet na přímém slunci, mohlo by dojít k jejich deformaci!

Tolerance výrobních rozměrů +- 1%

Lze objednávat pouze v násobcích 6 mb. Lze objednat minimálně 6 mb.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz