Hlavní nabídka
Nabídka

Seniorská lavička Tarlo

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Tarlo - ergonomická lavice s loketní opěrkou a zvýšeným sedadlem. Naše speciálně vyvinutá seniorská lavice Tarlo nabízí nejen pohodlné místo k sezení, ale také dodatečnou podporu a oporu díky praktickým opěrkám rukou. Područky seniorské lavičky TARLO jsou klíčovým prvkem, který nabízí jasnou výhodu oproti jiným zahradním lavičkám. Umožňují uživatelům pohodlně se podpírat a poskytují pocit bezpečí a stability. Seniorská lavice Tarlo usnadňuje vstávání zejména starším lidem díky vyvýšenému, dopředu nakloněnému prknu a zaručuje uvolněné sezení.

Cena s DPH: 18 938,40 Kč/ks (od 5 ks 15 782,00 Kč/ks)

4300165 - Lavička hnědá 160 x 95 x 57,5 (š x v x h),80,5 kg

Při objednávce v hodnotě nižší než 4 100 Kč je účtován příplatek výrobcem 780 Kč.

Ergonomická seniorská lavička Tarlo nabízí různé výhody zejména pro starší nebo tělesně postižené lidi. Lavička má područky, které poskytují spolehlivou oporu při sezení a vstávání. Lavička pro důchodce TARLO s výškou sedáku 52 cm a mírně zakřiveným sedadlem usnadňuje vstávání a sednutí i lidem s problémy s klouby nebo svalovou slabostí. Lavička Tarlo je vhodná do veřejných prostranství, parků, vícegeneračních zařízení pro děti až po sportující seniory, tak do domácí zahrady. Při vývoji byla věnována zvláštní pozornost potřebám seniorů. Zvýšená výška sedáku o 52 cm nabízí více bezpečí při bez námahy usednutí a vstávání. Integrované područky slouží také jako pohodlná pomůcka při stání. Dopřejte sobě nebo svým starším příbuzným zahradní lavičku, která je speciálně přizpůsobena jejich potřebám – těšíme se na vaši objednávku.

Plastová zemní kotva STANDARD

Cena s DPH: 982,80 Kč/ks (od 80 ks 819,00 Kč/ks)

4600108 - Kotva Typ 1 hnědá 10 x 27 x 48 (š x v x h),6 kg

Zemní kotvy jsou vhodné pro mnohé naše lavičky Hanit®. Zabezpečují bezpečné stání a chrání před vandalismem a krádeží. Kotvy jsou zakopány v zemi nebo zabetonovány a tvoří tak dokonalý základ pro sešroubování lavic a stolů. Samotné kotvy jsou vyrobeny z nejlepší kvality a jsou odolné vůči hnilobě a rozměrově stabilní.

Termín dodání, dle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezóně až 8 a více týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací