Hlavní nabídka
Nabídka

Palisády

S PLASTOVOU PALISÁDOU Z MATERIÁLU TRAPLAST™ ELEGANTNĚ A RYCHLE VYTVOŘÍTE TERÉNNÍ SCHOD, SROVNÁTE SVAŽITÝ TERÉN NEBO ODDĚLÍTE DVĚ ROZDÍLNÁ MÍSTA NA POZEMKU.  ROVNĚ, OBLOUKEM, V PRAVÉM ÚHLU – PŘESNĚ TAK, JAK POTŘEBUJETE.

AKCE:  Doprava na Vaši adresu, při jakémkoliv množství  302,50 Kč

KÓD           POPIS                                                                            CENA s DPH/KS

99570   Palisáda rovná hnědá, 19 x 2,1 x 101,4 cm, 4 kg                     175,00 Kč

99571   Palisáda rovná cihlová, 19 x 2,1 x 101,4 cm, 4 kg                    175,00 Kč

99581   Palisáda rovná cihlová, 29 x 2,1 x 101,4 cm, 6 kg                    219,00 Kč

99581   Palisáda rovná hnědá, 29 x 2,1 x 101,4 cm, 6 kg                     219,00 Kč

                  

KÓD           POPIS                                                                             CENA s DPH/KS

99572  Palisáda půlkruhová hnědá, 19 x 3,5 x 101,4 cm, 5,5 kg             225,00 Kč

        

Jednoduše udělejte v zemi rýhu a vsaďte do ní naši palisádu z materiálu Traplast™. Přihrňte, udusejte a je hotovo. Palisády dodáváme spojené v praktických metrových pásech, takže máte zajištěno, že horní hrana jednotlivých segmentů je v jedné výšce. Těžké betonové palisády musíte zdlouhavě usazovat každou samostatně. Naše palisády dodáváme v barvě hnědé a cihlové a provedení rovném nebo půlkruhovém. Palisády z materiálu Traplast™ mají téměř neomezenou životnost, takže Vaše zahrádka bude stále krásná.

Skvěle zpevní svažité zahrady terény, zahraničí záhony a cestičky, vytvoří přirozený průchod mezi různými výškami zahrady. Lze využít pro vytvoření bylinkových spirál i vyvýšených bylinkových zahrádek. Síla materiálu 2cm, palisáda musí být zapuštěna do země. Vyrobeno z recyklovaného materiálu odolného proti přírodním vlivům. Bezúdržbový. Tento produkt plnohodnotně nahradí obdobné těžko manipulovatelné a neohrabané produkty z betonu.

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 týdnů.

Toto zboží není možné posílat na dobírku! 

K ceně objednávky navíc účtujeme vratné přepravní palety 332 Kč/ks (včetně DPH). Počet palet vám upřesníme předem. Palety vykupujeme na sídle společnosti v Bořitově do 3 měsíců od prodeje.

Všechny rozměry jsou v následujících tolerancích: u rozměru do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.

Jednotlivé dodávky (výrobní šarže) se od sebe mohou barevně odlišovat. Šedá barva je nebarvená, tedy bez jakékoliv možnosti ovlivnění barevného odstínu. Vzhledem k použité surovině není možné u světlých barev (cihlová, šedá) zcela zaručit stejný barevný odstín ani u jednotlivých výrobních šarží.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Dokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika