Hlavní nabídka
Nabídka

Alta PROFI

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Vyztužená zatravňovací dlažba s vysokým profilem ALTA PROFI má speciální vyztužující žebra, které ji činí co nejsilnějším. Čtyři kolíky na základně každého panelu bezpečně upevňují mřížku v zemi. Vysoký profil eko-mřížky posiluje strmé svahy. Buňky vyztužené ekologické mřížky mohou být naplněny dekorativním štěrkem různých barev, mohou se kombinovat s trávníkem a můžete tak vytvořit krásné barevné dekorace.

Cena s DPH: 147,20 Kč/ks zelená, 118,60,- Kč/ks černá.

 

Rozměry: 500 x 500 x 35 mm

Váha: 0,77 kg

Barevné provedení: zelená, černá   

Zatravňovací dlažba s výztuží vydrží rozložené zatížení až do 25 tun na metr čtvereční. Je zvláště efektivní při použití pro veřejné parkoviště, jezdecké soupravy, sportovní zařízení (fotbalová hřiště, areály pro koně), dětské hřiště a jiné konstrukce, které vyžadují nejtrvanlivější plochu.

PARKOVÁNÍ:
Vyztužená zatravňovací dlažba s vysokým profilem ALTA PROFI se používá k parkování jak u domů, veřejných parkovištích jakož i jiných veřejných místech. Je to trvanlivý a prakticky věčný materiál, který Vám umožní zaparkovat automobily bez poškození trávníku nebo jiného terénu. Kromě toho můžete dlažbu vysypat štěrkem nebo zatravnit. Jelikož použití tohoto materiálu znamená těžké zatížení, instalace vyžaduje speciální přípravu spodních vrstev půdy. Ekoparkovaní na trávníku na základě vyztužené mřížky je spolehlivou zárukou krásného a čistého trávníku.

SPORTOVNÍ ZAŘÍZENÍ:
Zatravňovací dlažba ALTA PROFI je nejtrvanlivější volbou pro montáž jezdeckých areálů, minigolfových hřišť, ragby a jiných kolektivních her. Pečlivá příprava na montáž a přítomnost speciálních kolíků na její upevnění může vydržet až 40 tun s rozloženou zátěží a její životnost je po správné instalaci více než 20 let.

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ:
Zatravňovací dlažba ALTA PROFI udělá hřiště úhledné. Nepotřebuje zvláštní péči. Zvláště důležité je použití vyztužené ekologické mřížky pro dětská hřiště a cyklistické stezky. Na vyplnění buněk můžete použít nejen půdu se semeny budoucího trávníku, ale i malý štěrk. Taková technologie je velmi užitečná v školních oblastech, kde je neustále zatížení na zemi. Zesílená dlažba ALTA PROFI nejenže chrání povrch, ale také zajistí jeho bezpečnost pro děti v oblastech sportovních škol.

JINÉ VYUŽITÍ:
Vyztužená eko-mřížka ALTA PROFI může být použita na vybavení soukromých helipad, vytváření dekorativních tvrdých povrchů v parku. Pomocí moderní technologie kladení zatravňovací dlažby v terénu je možné úspěšně připravit trvalé plochy pro velké výstavy a veletrhy ve městech a předměstských oblastech s vysokou zárukou trvanlivosti.

 

Pod vyztuženou vysoce profilovanou zatravňovací dlažbou je nutná důkladná povrchová příprava. Od správné instalace bude záviset její životnost.
Za prvé, část půdy se odstraní do hloubky 40 cm, do základu se položí štěrk nebo drcený kámen a silně se udupe.
Další vrstva je izolační fólie, která neumožňuje míchání vrstev a zadržování vlhkosti. Pak se naplní vrstva písku nebo směs písku a štěrku o tloušťce do 5 cm. Ideálně se vyrovnává povrch pomocí speciálních značek.
Položí se samotná zatravňovací dlažba, která se může barevně sladit. Musí se zajistit, aby byly všechny zámky spojeny.
Mřížka vyčnívá mírně nad zemí.
Po pokládce se buňky naplní. Pokud chcete zatravnit dlažbu trávnikem, použijte úrodnou půdu. Autem můžete na ní parkovat tři týdny po klíčení trávníku. To poskytne příležitost vytvořit kořenový systém. Část buněk dlažby může být ozdobena dekorativním štěrkem.

 

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací