Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové palubky AREA

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Nové plastové obklady AREA jsou kvalitní plastové palubky skladební šířky 10 cm. Tyto palubky a profily jsou probarveny přímo ve hmotě. Plastové obklady jsou určeny především pro obložení střešních podhledů. Jejich hlavní přednosti jsou velice příznivá cena, elegantní vzhled, dlouhá životnost a bezúdržbovost.

AREA HOBBY je odlehčená ekonomická verze obkladu za zvýhodněnou cenu. Plastové obklady AREA HOBBY se vyrábějí pouze v bílé barvě a pouze v délce 3 mb. Obklad má skladebnou šířku 10 cm a vytváří takzvaný tatranský profil. Tento lehký obklad je určen především k obložení střešních podhledů nebo na plochách, kde se nevyžaduje odolnost proti mechanickému poškození. Lze je použít i na plochách vystavených slunci. Nejsou však vhodné pro použití na fasádách nebo soklů, kde může dojít k jejich mechanickému poškození, například kroupami.

Cena s DPH - 19,70 Kč/bm (197,00 Kč/m²)

AREA HOBBY

Palubky se prodávají v délkách 3 m. V balení vždy 10 ks plastových, obkladových lamel = 3 m2. Rozměry obchodního balení jsou: šírka 10 cm, délka 300 cm, tloušťka 10 cm.

AREA jsou kvalitní jedenácti komorové plastové obklady za vynikající cenu - nabízí nejlepší poměr ceny a kvality! Mají skladebnou šířku 10 cm a vytváří takzvaný tatranský profil (s přiznanou širší drážkou mezi obklady). Barvy bílá, mramorová a šedá je možné použít i na plochách vystavených slunci.

Cena s DPH - 22,70 Kč/bm, 226,70 Kč/m²

AREA BÍLÁ

Cena s DPH - 23,70 Kč/bm (236,60 Kč/m²)

AREA MRAMOROVÁ

AREA ŠEDÁ

AREA HNĚDÁ

AREA GRAFITOVÁ

Cena s DPH - 24,70 Kč/bm (246,50 Kč/m²)

AREA SMRK

AREA OŘECH

AREA BOROVICE

AREA ZLATÝ DUB

ROZMĚRY:

šířka - 10 cm

tloušťka - 0,9 cm

délka - 300 cm, 600 cm

hmotnost 1 ks palubky 3 mb - 0,41 kg

Tmavé obklady a profily (např. hnědé, grafitové a všechny imitace dřeva) nejsou vhodné pro obložení ploch vystavených slunečnímu záření. Použití tmavých obkladů na sluncem exponovaných plochách je pouze na vlastní odpovědnost.

Hlavní přednosti plastových obkladů v porovnání s dřevem jsou:

Plastové obklady - AREA jsou lehké, drží tvar a odolávají vlivům prostředí a vlhkosti. Patří mezi nehořlavé materiály. Vynikají jednoduchou montáží, jednoduchou údržbou a dostupnou cenou. Díky komůrkovému designu plastových obkladů mají dobré tepelněizolační i zvukověizolační vlastnosti. Díky svým přednostem jsou plastové obklady stále více používaným stavebním prvkem. Mají extrémně dlouhou životnost. Díky své pevnosti a trvanlivosti představují tyto profily z PVC nejrozumnější investici do vybavení Vašeho domova.

Využití plastových obkladů v domácnostech:

Koupelny - zde si zákazníci oblíbili zejména vzhled mozaiky

Užitkové budovy - své uplatnění zde plastové obklady často naleznou uplatnění    při renovaci vnitřních zdí, kdy se instalují přímo na původní stěny bez dalších prací      

Garáže - velmi oblíbené pro svou odolnost vůči prachu, znečištění a jednoduché údržbě

Vstupní prostory

Obytné prostory - použití do obytných prostor je zcela běžné

Zákazníci často ocení i kombinaci různých designů a dosahují tak nevšedního a působivého prostředí domova.

Využití plastových obkladů v komerčních objektech (příklady):

Restaurace - oblíbené jsou zejména designy imitující vzhled dřeva, které vytvářejí pěkné kombinace s dřevěným vybavením
Kancelářské prostory - nejen cenově příznivé, ale také snadné použití při renovaci interiérů.
Prostory vystavené působení vlhkosti či zvýšenému pohybu osob - zde zákazníci nejvíce oceňují jednoduchost údržby a vysokou odolnost proti oděru a nárazu.
Skladové prostory - často i v kombinaci se zateplovacími prvky

Všechny plastové palubky v naší nabídce pro Vás nakupuji přímo u předních Evropských výrobců a dovážíme je do České republiky nebo si je necháváme přímo pro nás vyrábět. Díky tomu Vám můžeme dnes nabídnout nejširší sortiment plastových palubek, nejlepší ceny s garancí kvality a původu a v neposlední řadě odbornou pomoc a péči.

MONTÁŽ:

Při použití na plochách, které jsou vystaveny přímému slunečnímu záření je nezbytné dbát na správnou dilataci, tj. nevsuvat profily moc do sebe, nechat několikamilimetrová vůli. Na uchycení používejte nastřelovací sponky o velikosti minimálně 14 mm nebo montážní úchytky (montážní klipy), které obklad přichytí mimo její plochu a umožní obkladu "jezdit" a tím dilatovat. Na přichycení úchytek použijte hřebíček. Je nutné dodržet rozteč roštu maximálně 300 mm! Tyto plastové obklady jsou certifikovány jako zdravotně nezávadné. Neobsahují škodlivé těžké kovy. Jako příslušenství je k obkladům dodáváno několik typů doplňujících profilů, které Vám pomohou doladit obkládanou plochu podle Vašich představ. Všechny komponenty těchto obkladů jsou perfektně sladěny a vytvářejí efektní vzhled.

UPOZORNĚNÍ: Plastové obklady i doplňkové profily vždy skladujte ve stínu, v suchu, na pevném a rovném podkladu. Za horkého počasí (teplota nad 26° C) je nutno při skladování plastové obaly rozřezat tak, aby obklady i profily větraly. Nikdy nenechávejte obklady ani profily ležet na přímém slunci, mohlo by dojít k jejich deformaci!

Tolerance výrobních rozměrů +- 1%

Příslušenství k obkladům

Ukončovací profil P109

Slouží pro ukončení palubek po obvodu obkládané plochy (má tvar písmene U). Délka jednoho profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,21 kg.

Bílá : cena s DPH - 114,- Kč/ks.

Ostatní dekory : cena s DPH - 126,-Kč/ks.

 

Spojovací profil P110

Slouží k podélnému napojení palubek v obkladané ploše, vytváří prúběžný spoj (má tvar písmene H). Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,30 kg.

Bílá : cena s DPH - 126,- Kč/ks.

Ostatní dekory : cena s DPH - 138,-Kč/ks.

 

Univerzální profil flexibilní P111

Slouží k podélnému napojení palubek v ploše, vytváří průběžný spoj dvou ploch pod různým uhlem (obkládané plochy nemusí svírat pravý úhel). Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,45 kg.

Bílá : cena s DPH - 156,- Kč/ks.

Ostatní dekory : cena s DPH - 168,-Kč/ks.

 

Vnější rohový profil P117

Slouží pro napojení dvou obkládaných ploch pod pravým úhlem, vytváří pravoúhlý roh. Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,41 kg.

Bílá : cena s DPH - 126,- Kč/ks.

Ostatní dekory : cena s DPH - 138,-Kč/ks.

 

Vnitřní koutový profil P118

Slouží pro napojení dvou obkládaných ploch pod pravým úhlem, vytváří pravoúhlý kout. Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,33 kg.

Bílá : cena s DPH - 126,- Kč/ks.

Ostatní dekory : cena s DPH - 138,-Kč/ks.

 

Lemovací profil P119

Slouží pro olemování palubek po obvodu obkládané plochý, na rozdíl od ukončovacího profilu má krycí přesah (má tvar písmene F). Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,45 kg.

Bílá : cena s DPH - 126,- Kč/ks.

Ostatní dekory : cena s DPH - 138,-Kč/ks.

 

Montážní sponka P872 - pozink. plech

Profesionální montážní úchyt z pozinkovaného plechu pro přichycení plastových palubek na podkladní rošt. 1 balenie = 100 ks. Váha 1 ks balení je 0,15 kg.

Cena s DPH - 60,- Kč./bal.

  

Foto realizace našeho zákazníka

   


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací