Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové palubky AREA

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Nové plastové obklady AREA jsou kvalitní plastové palubky skladební šířky 10 cm. Tyto palubky a profily jsou probarveny přímo ve hmotě. Plastové obklady jsou určeny především pro obložení střešních podhledů. Jejich hlavní přednosti jsou velice příznivá cena, elegantní vzhled, dlouhá životnost a bezúdržbovost.

AREA HOBBY je odlehčená ekonomická verze obkladu za zvýhodněnou cenu. Plastové obklady AREA HOBBY se vyrábějí pouze v bílé barvě a pouze v délce 3 mb. Obklad má skladebnou šířku 10 cm a vytváří takzvaný tatranský profil. Tento lehký obklad je určen především k obložení střešních podhledů nebo na plochách, kde se nevyžaduje odolnost proti mechanickému poškození. Lze je použít i na plochách vystavených slunci. Nejsou však vhodné pro použití na fasádách nebo soklů, kde může dojít k jejich mechanickému poškození, například kroupami.

Cena s DPH - 19,70 Kč/bm (197,00 Kč/m²)

AREA HOBBY

Palubky se prodávají v délkách 3 m. V balení vždy 10 ks plastových, obkladových lamel = 3 m2. Rozměry obchodního balení jsou: šírka 10 cm, délka 300 cm, tloušťka 10 cm.

AREA jsou kvalitní jedenácti komorové plastové obklady za vynikající cenu - nabízí nejlepší poměr ceny a kvality! Mají skladebnou šířku 10 cm a vytváří takzvaný tatranský profil (s přiznanou širší drážkou mezi obklady). Barvy bílá, mramorová a šedá je možné použít i na plochách vystavených slunci.

Cena s DPH - 22,70 Kč/bm (226,70 Kč/m²)

AREA BÍLÁ

Cena s DPH - 23,70 Kč/bm (236,60 Kč/m²)

AREA MRAMOROVÁ

AREA ŠEDÁ

AREA HNĚDÁ

AREA GRAFITOVÁ

Cena s DPH - 24,70 Kč/bm (246,50 Kč/m²)

AREA SMRK

AREA OŘECH

AREA BOROVICE

AREA ZLATÝ DUB

ROZMĚRY:

šířka - 10 cm

tloušťka - 0,9 cm

délka - 200 cm, 300 cm, 600 cm

hmotnost 1 ks palubky 3 mb - 0,41 kg

Tmavé obklady a profily (např. hnědé, grafitové a všechny imitace dřeva) nejsou vhodné pro obložení ploch vystavených slunečnímu záření. Použití tmavých obkladů na sluncem exponovaných plochách je pouze na vlastní odpovědnost.

Standardní délka palubky je 6m. Pro snazší přepravu vám palubky zdarma rozřežeme na délky 2 m nebo 3 m (s přesností ± 10 mm). Při volbě palubek v délce 6 m může být delší dodací termín z důvodu komplikovanější přepravy k zákazníkovi.

Hlavní přednosti plastových obkladů v porovnání s dřevem jsou:

Plastové obklady - AREA jsou lehké, drží tvar a odolávají vlivům prostředí a vlhkosti. Patří mezi nehořlavé materiály. Vynikají jednoduchou montáží, jednoduchou údržbou a dostupnou cenou. Díky komůrkovému designu plastových obkladů mají dobré tepelněizolační i zvukověizolační vlastnosti. Díky svým přednostem jsou plastové obklady stále více používaným stavebním prvkem. Mají extrémně dlouhou životnost. Díky své pevnosti a trvanlivosti představují tyto profily z PVC nejrozumnější investici do vybavení Vašeho domova.

Využití plastových obkladů v domácnostech:

Koupelny - zde si zákazníci oblíbili zejména vzhled mozaiky

Užitkové budovy - své uplatnění zde plastové obklady často naleznou uplatnění    při renovaci vnitřních zdí, kdy se instalují přímo na původní stěny bez dalších prací      

Garáže - velmi oblíbené pro svou odolnost vůči prachu, znečištění a jednoduché údržbě

Vstupní prostory

Obytné prostory - použití do obytných prostor je zcela běžné

Zákazníci často ocení i kombinaci různých designů a dosahují tak nevšedního a působivého prostředí domova.

Využití plastových obkladů v komerčních objektech (příklady):

Restaurace - oblíbené jsou zejména designy imitující vzhled dřeva, které vytvářejí pěkné kombinace s dřevěným vybavením
Kancelářské prostory - nejen cenově příznivé, ale také snadné použití při renovaci interiérů.
Prostory vystavené působení vlhkosti či zvýšenému pohybu osob - zde zákazníci nejvíce oceňují jednoduchost údržby a vysokou odolnost proti oděru a nárazu.
Skladové prostory - často i v kombinaci se zateplovacími prvky

Všechny plastové palubky v naší nabídce pro Vás nakupuji přímo u předních Evropských výrobců a dovážíme je do České republiky nebo si je necháváme přímo pro nás vyrábět. Díky tomu Vám můžeme dnes nabídnout nejširší sortiment plastových palubek, nejlepší ceny s garancí kvality a původu a v neposlední řadě odbornou pomoc a péči.

MONTÁŽ:

Při použití na plochách, které jsou vystaveny přímému slunečnímu záření je nezbytné dbát na správnou dilataci, tj. nevsuvat profily moc do sebe, nechat několikamilimetrová vůli. Na uchycení používejte nastřelovací sponky o velikosti minimálně 14 mm nebo montážní úchytky (montážní klipy), které obklad přichytí mimo její plochu a umožní obkladu "jezdit" a tím dilatovat. Na přichycení úchytek použijte hřebíček. Je nutné dodržet rozteč roštu maximálně 300 mm! Tyto plastové obklady jsou certifikovány jako zdravotně nezávadné. Neobsahují škodlivé těžké kovy. Jako příslušenství je k obkladům dodáváno několik typů doplňujících profilů, které Vám pomohou doladit obkládanou plochu podle Vašich představ. Všechny komponenty těchto obkladů jsou perfektně sladěny a vytvářejí efektní vzhled.

UPOZORNĚNÍ: Plastové obklady i doplňkové profily vždy skladujte ve stínu, v suchu, na pevném a rovném podkladu. Za horkého počasí (teplota nad 26° C) je nutno při skladování plastové obaly rozřezat tak, aby obklady i profily větraly. Nikdy nenechávejte obklady ani profily ležet na přímém slunci, mohlo by dojít k jejich deformaci!

Tolerance výrobních rozměrů +- 1%

Příslušenství k obkladům

Ukončovací profil P109

Slouží pro ukončení palubek po obvodu obkládané plochy (má tvar písmene U). Délka jednoho profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,21 kg.

Bílá: cena s DPH - 114,- Kč/ks.

Ostatní dekory: cena s DPH - 126,-Kč/ks.

 

Spojovací profil P110

Slouží k podélnému napojení palubek v obkladané ploše, vytváří prúběžný spoj (má tvar písmene H). Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,30 kg.

Bílá: cena s DPH - 126,- Kč/ks.

Ostatní dekory: cena s DPH - 138,-Kč/ks.

 

Univerzální profil flexibilní P111

Slouží k podélnému napojení palubek v ploše, vytváří průběžný spoj dvou ploch pod různým uhlem (obkládané plochy nemusí svírat pravý úhel). Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,45 kg.

Bílá: cena s DPH - 156,- Kč/ks.

Ostatní dekory: cena s DPH - 168,-Kč/ks.

 

Vnější rohový profil P117

Slouží pro napojení dvou obkládaných ploch pod pravým úhlem, vytváří pravoúhlý roh. Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,41 kg.

Bílá: cena s DPH - 126,- Kč/ks.

Ostatní dekory: cena s DPH - 138,-Kč/ks.

 

Vnitřní koutový profil P118

Slouží pro napojení dvou obkládaných ploch pod pravým úhlem, vytváří pravoúhlý kout. Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,33 kg.

Bílá: cena s DPH - 126,- Kč/ks.

Ostatní dekory: cena s DPH - 138,-Kč/ks.

 

Lemovací profil P119

Slouží pro olemování palubek po obvodu obkládané plochý, na rozdíl od ukončovacího profilu má krycí přesah (má tvar písmene F). Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,45 kg.

Bílá: cena s DPH - 126,- Kč/ks.

Ostatní dekory: cena s DPH - 138,-Kč/ks.

 

Montážní sponka P872 - pozink. plech

Profesionální montážní úchyt z pozinkovaného plechu pro přichycení plastových palubek na podkladní rošt. 1 balenie = 100 ks. Váha 1 ks balení je 0,15 kg.

Cena s DPH - 60,- Kč./bal.

  

Foto realizace našeho zákazníka

   


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací