Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové palubky AREA

Nové plastové obklady AREA jsou probarvené přímo v hmotě (je důležité vědět, že jsou použity pouze kvalitní suroviny a pigmenty, u nichž garantujeme zdravotní nezávadnost).

 

Rozměry a ceny doplňkových profilů palubek AREA najdete ZDE: 

V nabídce:

   Cena s DPH - 14,80 Kč/bm, 148,00 Kč/m²

AKCE při odběru celých balení:

   Cena s DPH - 14,60 Kč/bm, 146,00 Kč/m², balení 3m2 ... 438,-Kč

Palubky se prodávají v délkách 3 m. V balení vždy 10 ks plastových, obkladových lamel = 3 m2. Rozměry obchodního balení jsou: šírka 10 cm, délka 300 cm, tloušťka 10 cm.

 

               HOBBY

Plastové obklady AREA HOBBY se vyrábějí pouze v bílé barvě a pouze v délce 3 m. AREA HOBBY je odlehčená ekonomická verze obkladu za zvýhodněnou cenu. Obklad má skladebnou šířku 10 cm a vytváří takzvaný tatranský profil. Tento lehký obklad je určen především k obložení střešních podhledů nebo na plochách, kde se nevyžaduje odolnost proti mechanickému poškození. Lze je použít i na plochách vystavených slunci. Nejsou však vhodné pro použití na fasádách nebo soklů, kde může dojít k jejich mechanickému poškození, například kroupami.

  Cena s DPH - 16,80 Kč/bm, 168,00 Kč/m²

 

                  BÍLÁ

AREA jsou kvalitní jedenácti komorové plastové obklady za vynikající cenu - nabízí nejlepší poměr ceny a kvality! Mají skladebnou šířku 10 cm a vytváří takzvaný tatranský profil (s přiznanou širší drážkou mezi obklady). Barvy bílá, mramorová a šedá je možné použít i na plochách vystavených slunci.

  Cena s DPH - 18,80 Kč/bm, 188,00 Kč/m²

 

      MRAMOROVÁ                                 ŠEDÁ                               HNĚDÁ

 

            GRAFITOVÁ

 Cena s DPH - 19,80 Kč/bm, 198,00 Kč/m²

   

              SMRK                              BOROVICE                         ZLATÝ DUB

 

          OŘECH                                ČERNÁ TŘEŠEŇ  

Tmavé obklady a profily (např. hnědé, grafitové a všechny imitace dřeva) nejsou vhodné pro obložení ploch vystavených slunečnímu záření. Použití tmavých obkladů na sluncem exponovaných plochách je pouze na vlastní odpovědnost.

Hlavní přednosti plastových obkladů v porovnání s dřevem jsou:

Plastové obklady - AREA jsou lehké, drží tvar a odolávají vlivům prostředí a vlhkosti. Patří mezi nehořlavé materiály. Vynikají jednoduchou montáží, jednoduchou údržbou a dostupnou cenou. Díky komůrkovému designu plastových obkladů mají dobré tepelněizolační i zvukověizolační vlastnosti. Díky svým přednostem jsou plastové obklady stále více používaným stavebním prvkem. Mají extrémně dlouhou životnost. Díky své pevnosti a trvanlivosti představují tyto profily z PVC nejrozumnější investici do vybavení Vašeho domova.

Využití plastových obkladů v domácnostech:

Koupelny - zde si zákazníci oblíbili zejména vzhled mozaiky

Užitkové budovy - své uplatnění zde plastové obklady často naleznou uplatnění    při renovaci vnitřních zdí, kdy se instalují přímo na původní stěny bez dalších prací      Garáže - velmi oblíbené pro svou odolnost vůči prachu, znečištění a jednoduché údržbě

Vstupní prostory

Obytné prostory - použití do obytných prostor je zcela běžné

Zákazníci často ocení i kombinaci různých designů a dosahují tak nevšedního a působivého prostředí domova.

Využití plastových obkladů v komerčních objektech (příklady):

Restaurace - oblíbené jsou zejména designy imitující vzhled dřeva, které vytvářejí pěkné kombinace s dřevěným vybavením
Kancelářské prostory - nejen cenově příznivé, ale také snadné použití při renovaci interiérů.
Prostory vystavené působení vlhkosti či zvýšenému pohybu osob - zde zákazníci nejvíce oceňují jednoduchost údržby a vysokou odolnost proti oděru a nárazu.
Skladové prostory - často i v kombinaci se zateplovacími prvky

Všechny plastové palubky v naší nabídce pro Vás nakupuji přímo u předních Evropských výrobců a dovážíme je do České republiky nebo si je necháváme přímo pro nás vyrábět. Díky tomu Vám můžeme dnes nabídnout nejširší sortiment plastových palubek, nejlepší ceny s garancí kvality a původu a v neposlední řadě odbornou pomoc a péči.

UPOZORNĚNÍ: Plastové obklady i doplňkové profily vždy skladujte ve stínu, v suchu, na pevném a rovném podkladu. Za horkého počasí (teplota nad 26 ° C) je nutno při skladování plastové obaly rozřezat tak, aby obklady i profily větraly. Nikdy nenechávejte obklady ani profily ležet na přímém slunci, mohlo by dojít k jejich deformaci!

Tolerance výrobních rozměrů +- 1%

                                       Foto realizace našeho zákazníka

 

 

    Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz