Hlavní nabídka
Nabídka

Obkladové panely 3D PVC

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

PVC panely se skládají z moderního, pevného a odolného PVC (polyvinylchlorid): materiálu odolného proti vlhkosti a ohni (kategorie B). Použití dekorativních PVC panelů: pro vnitřní úpravy chodeb a chodeb, koupelen a toalet, obývacích pokojů a ložnic, balkonů a lodžií. Pouhým obložením jedné stěny nebo fragmentu rychle proměníte svůj dům tak, aby interiér vypadal módně a moderně.

TOP NABÍDKA - akční cena 75,00 Kč/ks na všechny dekory PVC obkladů GRACE !

BŘIDLICE
KÁMEN
  • Obkladové panely 3D PVC rozměr 980 x 498 mm. Plastové desky o rozměru 980 x 498 mm jsou odolné proti vodě. Použití: koupelny, kuchyně, pokoje, jen pro interiérové použití.
CIHLA
PATCHWORK
DŘEVO
  • Jedná se o plastový 0,3mm tlustý 3D panel, který je oproti papírovým obkladům omyvatelný s dlouhou životností. Je určen do všech místností kde chcete rychle zrenovovat stěny. Vhodný je i do vlhkých prostor. K nalepení panelů se nejčastěji používají tzv. tekuté hřebíky: Mamut Výhody: Tím že mají 3D povrch, zvládnou zakrýt i nehezké nebo poškozené omítky, vhodné i do vlhkých prostor, omyvatelné.
DLAŽDICE
MOZAIKA
Lepidlo GRACE GLUE na stěnové panely Z PVC