Hlavní nabídka
Nabídka

Alexandria

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Samolepicí PVC panely v ideálním rozměru 480x480x2 s motivem mozaiky vytvoří efekt skutečného obkladu. Rozmanitý a stylový ornament vám pomůže provést dokonalou designérskou renovaci, která vás bude dlouho těšit!

Horké motivy Alexandrie v PVC dekorovém panelu se stejným názvem! Každý kamínek mozaiky je samostatným uměním, jako by byl spálen hořícím sluncem Egypta. S tímto samolepícím panelem neopustíte pocit relaxace a uvolněné blaženosti, cítíte se jako přidáním solárních článků do interiéru. Kromě toho jsou PVC panely jednoduché na aplikaci – stačí odstranit ochrannou fólii a přilepit panel k podkladu.

Cena s DPH - 105,00 Kč/ks.

Číslo položky: TP10027416

Rozměr panelu: 480 x 480 mm ( 0,23 m²)

Tloušťka panelu: 2 mm

15 ks v balení (3,5 ). Dodávají se jen po celých baleních.
 
 
Výhody PVC panelů:
 
Velikost: Kompaktnost panelů se snadno přenáší
 
Odolnost proti vlhkosti: Při použití v koupelně nebo v kuchyni doporučujeme spáry dodatečně ošetřit tmelem

Flexibilita: Panel lze namontovat na vnitřní a vnější rohy

Úprava: Snadno se stříhá nůžkami, což vám umožňuje řezat panely do jakéhokoli tvaru

Jednoduchá a rychlá aplikace: Stačí odlepit ochrannou fólii a máte hotovo!

Ekonomický typ: Povrchová úprava s plným zachováním estetických vlastností

POUŽITÍ:

koupelny, kuchyně, pokoje, vstupní haly, restaurace, kanceláře a jiné – pouze pro interiérové použití


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika