Hlavní nabídka
Nabídka

Hraniční kámen

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Hraničný kameň Hanit® - či už pre zememeračské úrady, katastrálne úrady alebo stavebné firmy – náš hraničný kameň z recyklovaného plastu so značkou začiarknutia je ideálny na definovanie hraníc alebo na označenie uzlov a rohových bodov. Nízka hmotnosť plastového hraničného kameňa značne uľahčuje manipuláciu.

Cena s DPH: 267,80 Kč/ks (od 140 ks 223,10 Kč/ks)

2200337-Hraniční kámen 12 x 12/9 x 9/cm, 50 cm, 4 kg, šedá

(Výška: 50 cm Velikost: vrch 9 x 9 cm, spodek 12 x 12 cm)

Při objednávce v hodnotě nižší než 4 100 Kč je účtován příplatek výrobcem 780 Kč.

Výhody:

- nízka hmotnost

- jednoduchá manipulace

- vyšší užitné zatížení

- vysoká pevnost

- nízké náklady na dopravu

- se zaměřovacím křížem

Mezi typické oblasti použití hraničních kamenů z recyklovaného plastu patří například průzkumy, novostavby, vymezení hranic, označování křižovatek a nárožních bodů, zeměměřičské úřady, stavby silnic, katastrální úřady nebo stavební firmy.

Termín dodání, dle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezóně až 8 a více týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací