Hlavní nabídka
Nabídka

Fasádní profily a obložení špalet

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Systém upevnění odvětrávaných fasád a špaletová systémy z naší nabídky jsou vhodné nejen k fasádním systémem, ale lze je s výhodou použít také k většině montovaných fasádních obkladů, jako jsou cementovláknité desky, HPL, keramika, plast nebo přírodní kámen. Celá sestava špaletového obkladu napomáhá dosáhnout rychle a spolehlivě funkční a estetické řešení, které zajišťuje perfektní ochranu proti vnikání vlhkosti do konstrukce v okolí stavebního otvoru. Také kvalitně namontovaná fasáda, trvanlivost konstrukce, dobré větrání stěn a ekologická šetrnost jsou hlavními výhodami nového upevňovacího systému pro fasády.

  • Ozdobné prvky usnadňují úpravu okenních a dveřních otvorů a zároveň je činí atraktivnějšími a praktičtějšími. Již není nutné řezat plochy a rohy pod úhlem 45 stupňů pro spojení v rozích. Panely mohou být spojeny pomocí hotových rohových prvků. Jsou hermetické a chrání otvory před pronikáním vlhkosti. Prvky odpovídají zvolené kolekci profilů - "
  • Classic"
  • nebo "
  • Modern"
  • . Jsou k dispozici ve čtyřech barvách.
Špaletový systém Alta Profil
  • Krása fasády je v celkovém obraze, který se skládá z detailů nepostřehnutelných na první pohled. Ale i malé detaily jsou důležité! A dokončení rohů v domě má zvláštní místo mezi nimi. Nabízíme dobře promyšlený systém prvků, který zdobí dům v kombinaci s hlavní výzdobou a současně posiluje nejzranitelnější body rohových spojů panelů.
Rohový ozdobný systém
  • Plast, ze kterého jsou vyrobeny prvky, má zvýšenou pevnost, nekoroduje, nehnije a má dlouhou životnost. Polymerové části jsou mnohem lehčí než kov nebo dřevo, což výrazně snižuje celkové zatížení stěn.
Systém upevnění odvětrávaných fasád
  • Univerzální desky DecoFOAM mají celou řadu možností využití, ať už jako okenní parapety, špalety kolem oken i dveří nebo jako součást obložení střešních podhledů. Desky DecoFOAM mají homogenní jádro z tvrzené pěny a jsou potaženy speciálním koextrudovaným pláštěm z hladkého tvrdého PVC, díky kterému jsou odolné proti vlivu UV záření, jsou stálobarevné, dostatečně odolné proti nárazu a poškrábání a výborně odolávají také působení vlhkosti.
Univerzální desky DECO FOAM
  • Profil je vyrobený z huževnaté umělé hmoty (PVC), extrémně odolný vůči povětrnostním vlyvům a stabilizovaný vůči UV záření. Zabraňuje vniknutí hrubých nečistot a drobného hmyzu do fasády.
Fasádní větrací profily a větrací mřížky
Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací