Hlavní nabídka
Nabídka

Borovice písková

Cena s DPH - 147,83 Kč/ks., 219,00 Kč/m2.

Rozměry 25x270x0,8 cm (š x d x v), 4ks v balení (2,7m2).
Dodávají se pouze po celých baleních.

Rozměry a ceny príslušenství STAR interiérové obklady.

 

Interiérovou palubku BOROVICE PÍSKOVÁ je možné použít na stěny i stropy. Je odolná vůči vlhku – vhodné i do koupelen. Má rychlou a snadnou instalaci (pero-drážka). Můžete ji i nalepit na srovnaný povrch, čehož se často využívá u umakartových bytových jader. Obklad vytváří bezešvé povrchy, které se dobře udržují.

Interiérový plastový obklad STAR má systém pero-drážka pro snadnou a rychlou instalaci, připevňují se nejčastěji na dřevěný rošť. Používá se na stěny i stropy, odolné vůči vlhku, tj. vhodné i do koupelen. Interiérové obklady vytvářejí, na rozdíl od keramických či kamenných obkladů bezešvé povrchy, které se snadno udržují, jsou lehké a snadno se přizpůsobují i atypickým rozměrům či tvarům.

 

Palubka má široký výběr dokončovacích profilů, které slouží k ideálnímu vzhledu obložení a to i při instalaci obkladu do oblouku.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Dokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika