Hlavní nabídka
Nabídka

KORKOVÉ FASÁDY DECORK

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Potřebuje Vaše existující fasáda renovaci, nebo zateplení? Hladáte řešení pro fasádu nového domu? Korkový nástřik je potom ideálním řešením. Nabízí tepelnou a zvukovou izolaci, dýcha a odpudzuje vodu.

CENA s DPH za 1 kg - 370,00 Kč (balenie 18 kg, neutrál)

CENA toneru s DPH za 1 kg - 550,00 Kč (balenie 2 kg)

CENA toneru s DPH za 1 kg - 350,00 Kč (balenie 2 kg)

CENA toneru s DPH za 1 kg - 625,00 Kč (balenie 2 kg)

CENA toneru s DPH za 1 kg - 750,00 Kč (balenie 2 kg)

CENA toneru s DPH za 1 kg - 875,00 Kč (balenie 2 kg)


 

CENA toneru s DPH za 1 kg - 1 000,00 Kč (balenie 2 kg)

CENA toneru s DPH za 1 kg - 1 125,00 Kč (balenie 2 kg)

CENA toneru s DPH za 1 kg - 1 250,00 € (balenie 2 kg)

CENA toneru s DPH za 1 kg - 1 750,00 Kč (balenie 2 kg)


předpokládaná spotřeba materiálu: 0,90 – 1,20 kg/m2 ve dvou vrstvách ~ 2 mm tloušťky.

Více informací naleznete na stránce FASÁDA JINAK.

 

Realizace korkové fasády DECORK v kombinaci s flexibilním kamenem CIHLA

Mnohé fasády se v průběhu času velmi zhorší vlivem vlhkosti, protože přebytek vlhkosti nemůže být rozptýlený větraním. Až doteď, pravidelné malování bylo jediným řešením jak renovovat estetický aspekt fasády, avšak toto není zlepšení tepelné izolace budovy, ani to nevyřeší problém vlhkosti. Korek je 100% vodě odolný a tím vytváří izolaci na stěnách budovy. Na rozdíl od barvy, korek zabraňuje odlupování způsobené vlhkostí a bráni tak vznikajícím prasklinám a mikro trhlinám na omítce. Budovy pokryté korkovou fasádou působí ne jen esteticky, ale navíc zvýší životnost Vašeho domu a jsou bezúdržbové. Korek koriguje všechny tepelné nedostatky , jako jsou tepelné mosty, které způsobují vnitřní kondenzace a zároveň zabraňuje vytváření plísní a hub. V důsledku toho se vnitřek budovy stáva stabilnějším a zdravějším prostředím pro jeho obyvatele. Renovace stříkaným korkem je ideálním řešením pro dosáhnutí dokonalé vnitřní teploty v budově a zároveň minimalizuje náklady na vytápění. V závislosti na zeměpisné poloze můžete dosáhnout rozdíl  5° C až 8° C mezi vnitřní a venkovní teplotou. Odolávají extrémně vysokým teplotám a extrémně chladným teplotám. Zároveň slouží také jako zvuková izolace / redukce šumu o 8 až 10 decibelů/. Je vhodný na opravy a zapuzdření venkovních vrstiev napr. azbest, vlákno cementové desky a pod.

Korkové fasády jsou odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům jiných látek, které mají tendenci poškodit povrchovou úpravu stěn . Navíc mají protipožární vlastnosti / klasifikované jako třída M1/.

Rady a tipy k využití korkové směsi Decork, nejen na fasády:

- systémy na bazény    - z tuctového domu se může stát skvost

- přírodní zateplení domu    - uplatnění na terasy, beton a bazény

- dopřejte si zdravé bydlení a ušetřete za vytápění                                    

                       


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací