Hlavní nabídka
Nabídka

Vulkánový kamen

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Sopečný kámen je odpradávna považován za Dítě Země. Vycházeje ze samého srdce planety, nese v sobě nepřetržitý a nekonečný proud života. Kolekce sidingového obkladu Vulkánový kámen jako 4 prvky: oheň, země, voda a vzduch dodají vašemu domovu energii a sílu, což je skvělé místo k relaxaci a restartování po aktivním životním tempu. Obklad obsahuje vícevrstvou texturu přírodní břidlice. Jemná barevná škála nabízí 5 pastelových odstínů, které nevyblednou ani po mnoha letech. Je dostatečně silný na to, aby vydržel fyzický tlak. Vyhovuje třídě požární bezpečnosti G2.

UPOZORNĚNÍ! Vážení zákazníci, jsme nuceni vás informovat, že tento produkt momentálně nelze objednat. Jakmile se prodej těchto výrobků obnoví, budeme Vás informovat. Děkujeme za pochopení.

Cena s DPH: 312,10 Kč/ks (459,00 Kč/m²)

ZIRKÓN

PERLIT

CHROMIT

RUTIL

OBSCIDIAN

ROZMĚRY:

Délka: 3014 mm

Šířka: 270 mm

Tloušťka: 1,1 mm

Hmotnost: ks 1,7 kg

Plocha panelu:0,85 m²

Krycí plocha panelu: 0,68 m²

Příslušenství k obkladům

Zakládací profil - 3,00 mb cena s DPH: 139,60 Kč/ks

pouze v bílé barvě - profil je skrytý za obkladem

 

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 433,60 Kč/ks

  

Koutový profil - 3,00 mb cena s DPH: 365,30 Kč/ks

  

Spojovací H-profil - 3,00 mb cena s DPH: 365,30 Kč/ks

  

Okenní špaletový profil - 3,00 mb cena s DPH: 404,50 Kč/ks

  

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 167,40 Kč/ks

  

Lemovací profil - 3,00 mb cena s DPH: 167,40 Kč/ks

  

Výhody:

- Stálost barev

- Odolnost proti atmosférickým jevům

- Přirozený vzhled

- Odolnost vůči nárazům

- Lehká váha

- Požární odolnostZobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací