Hlavní nabídka
Nabídka

Vulkánový kamen

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Sopečný kámen je odpradávna považován za Dítě Země. Vycházeje ze samého srdce planety, nese v sobě nepřetržitý a nekonečný proud života. Kolekce sidingového obkladu Vulkánové kámen jako 4 prvky: oheň, země, voda a vzduch dodají vašemu domovu energii a sílu, což je skvělé místo k relaxaci a restartování po aktivním životním tempu. Obklad obsahuje vícevrstvou texturu přírodní břidlice. Jemná barevná škála nabízí 5 pastelových odstínů, které nevyblednou ani po mnoha letech. Je dostatečně silný na to, aby vydržel fyzický tlak. Vyhovuje třídě požární bezpečnosti G2.

Cena s DPH: 312,10 Kč/ks (459,00 Kč/m²)

ZIRKÓN

PERLIT

CHROMIT

RUTIL

OBSCIDIAN

ROZMĚRY:

Délka: 3014 mm

Šířka: 270 mm

Tloušťka: 1,1 mm

Hmotnost: ks 1,7 kg

Plocha panelu:0,85 m²

Krycí plocha panelu: 0,68 m²

Příslušenství k obkladům

Zakládací profil - 3,00 mb cena s DPH: 139,60 Kč/ks

pouze v bílé barvě - profil je skrytý za obkladem

 

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 433,60 Kč/ks

  

Koutový profil - 3,00 mb cena s DPH: 365,30 Kč/ks

  

Spojovací H-profil - 3,00 mb cena s DPH: 365,30 Kč/ks

  

Okenní špaletový profil - 3,00 mb cena s DPH: 404,50 Kč/ks

  

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 167,40 Kč/ks

  

Lemovací profil - 3,00 mb cena s DPH: 167,40 Kč/ks

  

Výhody:

- Stálost barev

- Odolnost proti atmosférickým jevům

- Přirozený vzhled

- Odolnost vůči nárazům

- Lehká váha

- Požární odolnostZobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika