Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové palubky PROFI CORPO

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Plastové fóliované palubky PROFI CORPO se vyznačují zcela novu konstrukcí profilu, vysokou kvalitou, pevností a odolností. Tyto palubky jsou vyrobeny z kvalitního plastu a jsou potažené odolnou dekorativní fólií s garantovanou UV stálostí. Hlavní přednosti nových fóliovaných palubek PROFI CORPO jsou zvýšená pevnost, zesílené stěny, inovativní Click systém výrazně usnadňující montáž, dlouhá životnost, a samozřejmě bezúdržbovost. Palubky PROFI CORPO dodáváme v délce 3 mb nebo 6 mb. Lze objednávat pouze v násobcích 6 mb. Lze objednat minimálně 6 mb.

 

Dekory KLASIK:

Cena s DPH - 83,06 Kč/bm (830,60 Kč/m²)

ZLATÝ DUB

ANTRACITOVÁ ŠEDÁ

OŘECH

TMAVÝ DUB

Dekory STANDARD:

Cena s DPH - 86,03 Kč/bm (860,30 Kč/m²)

ČERNÁ TŘEŠEŇ

TŘEŠEŇ AMARETO

PŘÍRODNÍ DUB

OŘECH BALSAMICO

RŮŽOVÁ BŘÍZA

MACORÉ

OREGON

HNĚDÝ PALISANDR

HORSKÁ BOROVICE

 

SAPELI

 

DOUGLASKA

FÓLIE EXTRA

Dekory WOODEC:

Cena s DPH - 89,00 Kč/bm (890,00 Kč/m²)

OAK ALPINE

OAK MALT

OAK CONCRETE

WINCHESTER

ROZMĚRY:

šířka - 10 cm

tloušťka - 1 cm

délka - 300 cm, 600 cm

Stejně tak veškeré doplňkové profily pro plastové palubky řady PROFI CORPO jsou velmi robustní a pevné. Umožňují tak použití v náročných podmínkách a usnadňují mont                                  Všechny palubky nové řady PROFI CORPO jsou určené především k obložení fasád, soklů, podhledů nebo podbití krovu a střešních konstrukcí. Tyto palubky je možné použít na plochách vystavených slunečnímu záření. Na obložení 1 m² plochy spotřebujete 10 mb palubky. Z jedné palubky dlouhé 6 mb obložíte 0,6 m², z palubky dlouhé 3 m obložíte 0,3 m².

Hlavní výhody a použití plastových obkladů PROFI CORPO:

odvětrávání fasády (komínový efekt)

minimální nároky na údržbu bez potřeby povrchové úpravy

jednoduchá, rychlá a suchá montáž

dlouhá životnost vysoká odolnost vůči vlhkosti, mrazem a UV záření

moderní design

nízká hmotnost

výhodná cena

dobré tepelněizolační vlastnosti

Montáž:
Při použití na plochách, které jsou vystaveny přímému slunečnímu záření je nezbytné dbát na správnou dilataci, tj. nevsuvat profily moc do sebe, nechat několikamilimetrová vůli.
Na uchycení používejte nastřelovací sponky o velikosti minimálně 14 mm nebo montážní úchytky (montážní klipy), které obklad přichytí mimo její plochu a umožní obkladu "jezdit" a tím dilatovat. Na přichycení úchytek použijte hřebíček. Je nutné dodržet rozteč roštu maximálně 300 mm!
Tyto plastové obklady jsou certifikovány jako zdravotně nezávadné. Neobsahují škodlivé těžké kovy. Jako příslušenství je k obkladům dodáváno několik typů doplňujících profilů, které Vám pomohou doladit obkládanou plochu podle Vašich představ.
Všechny komponenty těchto obkladů jsou perfektně sladěny a vytvářejí efektní vzhled.

UPOZORNĚNÍ: Plastové obklady i doplňkové profily vždy skladujte ve stínu, v suchu, na pevném a rovném podkladu. Za horkého počasí (teplota nad 26° C) je nutno při skladování plastové obaly rozřezat tak, aby obklady i profily větraly. Nikdy nenechávejte obklady ani profily ležet na přímém slunci, mohlo by dojít k jejich deformaci!

Tolerance výrobních rozměrů +- 1%

Příslušenství k obkladům

Ukončovací profil P509

Slouží pro ukončení palubek po obvodu obkládané plochy (má tvar písmene U). Délka jednoho profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,33 kg.

Na lícové straně je potažený stejnou dekorativní fólií, jako palubka.

Dekory KLASIK : cena s DPH - 264,-Kč/ks.

Dekory STANDARD : cena s DPH - 276,-Kč/ks.

Dekory WOODEC : cena s DPH - 294,- Kč/ks.

  

Spojovací profil P510

Slouží k podélnému napojení palubek v obkladané ploše, vytváří prúběžný spoj (má tvar písmene H). Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,69 kg.    

Na lícové straně je potažený stejnou dekorativní fólií, jako palubka.                         

Dekory KLASIK : cena s DPH - 294,-Kč/ks.

Dekory STANDARD : cena s DPH - 306,-Kč/ks.

Dekory WOODEC : cena s DPH - 324,- Kč/ks.

 

   

Univerzální profil flexibilní P511

Slouží k podélnému napojení palubek v ploše, vytváří průběžný spoj dvou ploch pod různým uhlem (obkládané plochy nemusí svírat pravý úhel). Obvykle se používá k vytvoření koutu. Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,71 kg. Na lícové straně je potažený stejnou dekorativní fólií, jako palubka.

Dekory KLASIK : cena s DPH - 324,-Kč/ks.

Dekory STANDARD : cena s DPH - 336,-Kč/ks.

Dekory WOODEC : cena s DPH - 354,- Kč/ks.

   

Vnější rohový profil P517

Slouží pro napojení dvou obkládaných ploch pod pravým úhlem, vytváří pravoúhlý roh. Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,62 kg.

Na lícové straně je potažený stejnou dekorativní fólií, jako palubka.

Dekory KLASIK : cena s DPH - 312,-Kč/ks.

Dekory STANDARD : cena s DPH - 324,-Kč/ks.

Dekory WOODEC : cena s DPH - 342,- Kč/ks.

                                                 

Montážní sponka P872 - pozink. plech

Profesionální montážní úchyt z pozinkovaného plechu pro přichycení plastových palubek na podkladní rošt. 1 balenie = 100 ks. Váha 1 ks balení je 0,15 kg.

Cena s DPH - 60,- Kč/bal.

 

Foto realizace našich zákazníků

                            

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací