Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové palubky PROFI CORPO

Plastové fóliované palubky PROFI CORPO se vyznačují zcela novu konstrukcí profilu, vysokou kvalitou, pevností a odolností. Tyto palubky jsou vyrobeny z kvalitního plastu a jsou potažené odolnou dekorativní fólií s garantovanou UV stálostí. Hlavní přednosti nových fóliovaných palubek PROFI CORPO jsou zvýšená pevnost, zesílené stěny, inovativní Click systém výrazně usnadňující montáž, dlouhá životnost, a samozřejmě bezúdržbovost. Palubky PROFI CORPO dodáváme v délce 3 m nebo 6 m.

 

Rozměry a ceny doplňkových profilů palubek PROFI CORPO najdete ZDE:    

Dekory KLASIK:

         Cena s DPH - 59,60 Kč/bm, 596,00 Kč/m²

 

            ZLATÝ DUB                   ČERNÁ TŘEŠEŇ              ANTRACITOVÁ ŠEDÁ

 

              OŘECH                     TŘEŠEŇ AMARETO                 TMAVÝ DUB

Dekory STANDARD:

        Cena s DPH - 63,60 Kč/bm, 636,00 Kč/m²

 

         PŘÍRODNÍ DUB             OŘECH BALSAMICO            RŮŽOVÁ BŘÍZA

 

               MACORÉ                        OREGON                     HNĚDÝ PALISANDR

            

      HORSKÁ BOROVICE           WINCHESTER                      FÓLIE EXTRA

 Stejně tak veškeré doplňkové profily pro plastové palubky řady PROFI CORPO jsou velmi robustní a pevné. Umožňují tak použití v náročných podmínkách a usnadňují mont                                                            

Všechny palubky nové řady PROFI CORPO jsou určené především k obložení fasád, soklů, podhledů nebo podbití krovu a střešních konstrukcí. Tyto palubky je možné použít na plochách vystavených slunečnímu záření. Na obložení 1 m2 plochy spotřebujete 10 mb palubky. Z jedné palubky dlouhé 6 m obložíte 0,6 m2, z palubky dlouhé 3 m obložíte 0,3 m2.

 

UPOZORNĚNÍ: Plastové obklady i doplňkové profily vždy skladujte ve stínu, v suchu, na pevném a rovném podkladu. Za horkého počasí (teplota nad 26 ° C) je nutno při skladování plastové obaly rozřezat tak, aby obklady i profily větraly. Nikdy nenechávejte obklady ani profily ležet na přímém slunci, mohlo by dojít k jejich deformaci!

Tolerance výrobních rozměrů +- 1%

Lze objednávat pouze v násobcích 6,000 mb. Lze objednat minimálně 6,000 mb.

 


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz