Hlavní nabídka
Nabídka

Kateřinský kámen

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

FASÁDNÍ PANELY NOVÉ GENERACE. Jak se říká v jedné staré reklamě: "Je dobré mít dům na venkově!" Pokud čtete tento text, můžeme dojít k závěru, že máte "dům na venkově" nebo se brzy objeví a vyberete mu "oblečení". Spěcháme se vás potěšit, jste na dobré cestě. Představujeme fasádní systém Siding Kateřinský kámen.

Cena s DPH: 200,70 Kč/ks (517,40 Kč/m²)

SLONOVÁ KOST

JANTAR

KAMENNÉ STŘÍBRO

ROZMĚRY:

Délka: 1407 mm

Šířka: 327 mm

Tloušťka: 22 mm

Plocha panelu:0,46 m²

Krycí plocha panelu: 0,388 m²

Příslušenství k obkladům

Zakládací profil - 3,00 mb cena s DPH: 137,80 Kč/ks

pouze v bílé barvě - profil je skrytý za obkladem

 

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 460,20 Kč/ks

 

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 239,20 Kč/ks

  

Co je tak dobré na našem novém fasádním systému?

MUSÍ BÝT EKONOMICKÁ Musíte souhlasit s tím, že vždy je hezké získat vynikající produkt za relativně málo peněz! Sada na dokončení domu s panely "Kateřinský kámen" je jeden a půlkrát levnější než povrchová úprava polypropylenovými panely a třikrát levnější než povrchová úprava umělým kamenem, srovnatelnou nebo lepší kvalitou.

NEVYBLEDNE NA SLUNCI Největším strachem před koupí plastové fasády je strach z vyblednutí. Díky jedinečnému systému Sunproof EXTRA, vyvinutému společně se specialisty lechleri (Itálie) a PENN COLOUR (USA), garantujeme uchování faierb po dobu 50 let!

A ŽILI DLOUHO a štěstí "Kateřinský kámen" je jediný fasádní dekorační materiál vyrobený v Ruské federaci, který má doživotní záruku na množství základních vlastností.

ROZMANITOST - ZÁKLAD VESMÍRU Barva každého panelu je individuální - žádný panel není stejný. Takto můžete vytvořit fasádu, která co nejvíce napodobuje přírodní materiály, protože každý přírodní kámen nebo ručně vyrobená cihla je jedinečná a unikátní.

PŘESNOST - VÝSADA KRÁLE! Ve výrobním procesu se používá jedinečná technologie vakuového tvarování, která se používá při výrobě dílů v leteckém a vesmírném průmyslu. Tím se dosáhne obrovská geometrická přesnost panelů, neviditelnost spojů a absence mezer.

ODOLNOST PROTI VĚTRU Na rozdíl od takzvaného "anti-hurikánového" zámku, který je vynálezem obchodníků, zámek "Anti-tornádo" skutečně poskytuje úžasnou přilnavost panelů k sobě navzájem a odolává nárazům větru až 25 metrů za sekundu.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací