Hlavní nabídka
Nabídka

WPC terasy

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

WPC – dokonalý materiál pro vaši terasu s dlouhou životností a vysokou odolností. Terasa je místo využívané poměrně intenzivně. Doma zároveň plní reprezentativní roli. Pro spojení vizuálních a praktických aspektů jsou nejlepší volbou materiálu pro terasy, balkony a mola desky WPC (Wood Plastic Coposite). Tyto podlahy jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům a používání. Nevyžadují údržbu. Odolný vůči hmyzu, hlodavcům a hnilobě.

  • Podlahový profil WPC LamboDeck o rozměru 140x20mm v plném provedení , dodávaný v délkách 2,9m. Profil je oboustranně použitelný - z jedné strany drážkovaný povrch , z druhé strany 3D imitace dřeva.
Lambo Deck
Twinson Majestic
Twinson Massive
Twinson Terrace
Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací